Olek Lilien , najlepszy tenisista stołowy naszej szkoły , 27 – 29 czerwca 2014 roku startował w ogólnopolskim finale turnieju nadziei olimpijskich Mini Olimpic Games, które odbywały się w Piątnicy koło Łomży.W rankingu ogólnopolskim rozstawiony był z numerem 29 spośród 64 zawodników mających prawo startu ( po 16 najlepszych z 4 stref - po 4 województwa).W wyniku takiego rozstawienia trafił w grupie na nr. 4 w rankingu , który był jedynką w grupie a Olek był dwójką. Udało się wygrać mecze z niżej rozstawionymi zawodnikami 3:2 i 3:1 niestety przegrał z jedynką 0:3. Ale z grupy wychodziło do turnieju głównego po 2 zawodników ( w sumie 32)  a więc wyszedł ze swojej grupy na 2 miejscu. Zawodnicy z drugich miejsc trafiają na zwycięzców z innych grup w drodze losowania.  Olek nawet nieźle trafił i dość pewnie ograł przeciwnika w pierwszej rundzie turnieju głównego wchodząc do najlepszej 16 turnieju. Grał bardzo dzielnie i ostatecznie zajął 15 miejsce. Jest to jak dotąd najlepszy rezultat Olka w jego krótkiej karierze sportowej i dobrze rokuje na następny sezon.
13 czerwca 2014 roku, w ramach Festynu Rodzinnego, został zorganizowany w naszej szkole pokaz gry w tenisa stołowego. Wystąpili w nim przede wszystkim nasi najlepsi tenisiści stołowi - Olek Lilien, Bartek Mielcarz i Łukasz Kochańczyk - oraz jeden z czołowych zawodników na Śląsku i trener w klubie Huragan Sosnowiec , Pan Mateusz Trela .
Zakończyły się rozgrywki tegorocznej Szkolnej Ligi Tenisa Stołowego. Wśród dziewcząt zwyciężyła Wiktoria Jeżewska przed Olą Bańczyk (obie z VI c) a trzecie miejsce zajęła Paulina Szojda (VI b). Wśród chłopców zdecydowanie najlepszy był Olek Lilien (V b). Drugie miejsce wywalczył Łukasz Kochańczyk (VI c) a trzecie Marcin Kulawik (VI a). Wszystkim serdecznie gratuluję!
8 czerwca 2014 roku Olek Lilien grał w międzywojewódzkich strefowych eliminacjach turnieju Mini Olimpic Games (Śląskie,Opolskie,Dolnośląskie,Lubuskie) i wywalczył drugie miejsce . W finale przegrał z mistrzem Polski z Gorzowa. Zawody rozgrywane były w Stroniu Śląskim. 
Od 22 do 24 maja 2014 roku odbywały się w Rawie Mazowieckiej Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym. Po raz pierwszy od ponad 20 lat w finale tych rozgrywek znalazła się drużyna z Katowic i to z naszej szkoły! Reprezentując województwo śląskie zajęli 18 miejsce (na 25 startujących drużyn ze wszystkich województw Polski). Wygrali kilka pojedynków z zawodnikami sklasyfikowanymi znacznie wyżej w rankingu ogólnopolskim. Wystąpili w składzie: Olek Lilien i Bartek Mielcarz (obaj z klasy V b) oraz Łukasz Kochańczyk (VI c). Rawa Mazowiecka 2014 drużynaMieli także okazję zobaczyć mecz pokazowy z udziałem jednego z najlepszych polskich tenisistów stołowych , Pawła Fertikowskiego.Rawa Mazowiecka 2014 drużyna z Pawłem FertikowskimRawa Mazowiecka 2014 drużyna z opiekunamiW finale dziewcząt SP Lądek Zdrój pokonała SP Mysłowice 3:0. w meczu o 3. miejsce SP Moszczenica zwyciężyła SP Brzeg Dolny 3:1.
W decydującej grze chłopców SP ze Szczytnik wygrała z SP Gorzów Wielkopolski 3:2. W starciu o 3. miejsce SP Miękinia pokonała SP Wólkę Rokicką 3:1.
Zwycięskie zespoły za miejsca I–III otrzymały medale, za miejsca I–IV nagrody rzeczowe, za miejsca I–VIII puchary, wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę z nadrukiem i wziął udział w losowaniu upominków.
Najlepsza zawodniczka turnieju: Katarzyna i Anna Węgrzyn – Szkoła Podstawowa Lądek Zdrój.
Najlepszy zawodnik turnieju: Samuel Kulczycki – Szkoła Podstawowa nr 9 Gorzów Wlkp. Wyróżnieni otrzymali pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe.
Rawa Mazowiecka 2014 zwyciężcyWięcej zdjęć z tych zawodów.
12 maja 2014 roku ponownie bardzo dobrze zaprezentowali się tenisiści stołowi naszej szkoły. Zajęli 3 miejsce na etapie wojewódzkim Memoriału Andrzeja Grubby . Reprezentowała nas drużyna w składzie: Olek Lilien , Łukasz Kochańczyk oraz po raz pierwszy na tej rangi zawodach Mateusz Chmarek.Trzecie miejsce na Memoriale Andrzeja Grubby 2014Trzecie miejsce na Memoriale Andrzeja Grubby 2014b6 maja 2014 roku kolejny sukces odnieśli tenisiści stołowi naszej szkoły. Na Mistrzostwach Śląska Szkół Podstawowych , które odbyły się w Jastrzębiu wśród piątoklasistów zwyciężył Olek Lilien
 a Bartek Mielcarz był czwarty !Wśród chłopców klas szóstych Łukasz Kochańczyk zdobył szóste miejsce, podobnie jak Wojtek Primus w kategorii chłopców klas czwartych ( dodatkowo Janek Bobrzyk był ósmy).Wiktoria Jeżewska wywalczyła siódme a Ola Bańczyk ósme miejsce wśród szóstoklasistek. Drużynowo nasza szkoła zdobyła 5 miejsce w województwie śląskim. W drużynie SP 67 ,oprócz wyżej wymienionych zawodników , grali jeszcze Michał Szwej i Ania Dejneka.1 maja 2014 Olek Lilien odniósł kolejny sukces zajmując II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Mini Olympic Games w tenisie stołowym .2 miejsce Olka Największy sukces w historii sportu SP 67 odniosła 8 kwietnia 2014 roku drużyna tenisistów stołowych , w składzie - Olek Lilien i Bartek Mielcarz V b oraz Łukasz Kochańczyk VI c 
Zwyciężyła w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej !!! Okazali się najlepsi w całym województwie śląskim !!! Najlepsza drużyna na Śląsku 2014Następną drużynę wyprzedzili aż o 17 punktów.

Historyczny sukces odniosła drużyna tenisistów stołowych naszej szkoły! 2 kwietnia 2014 roku reprezentując szkoły katowickie zwyciężyła w rozgrywkach rejonowych z najlepszą drużyną Mysłowic! Coś takiego nie zdarzyło się od około 20 lat !!! Emocji było wiele o czym świadczy choćby sam wynik meczu - 5:4 . Decydujący ,piąty, punkt zdobył dla naszej drużyny Bartek Mielcarz z klasy V b , który w ostatnim meczu wygrał 3:2 . Oprócz niego drużynę SP 67 reprezentowali Olek Lilien także z klasy V b i Łukasz Kochańczyk z VI c .  Zwycięska drużyna 2014
Zwyciężyła w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej !!! Okazali się najlepsi w całym województwie śląskim !!! Najlepsza drużyna na Śląsku 2014Następną drużynę wyprzedzili aż o 17 punktów.
Historyczny sukces odniosła drużyna tenisistów stołowych naszej szkoły! 2 kwietnia 2014 roku reprezentując szkoły katowickie zwyciężyła w rozgrywkach rejonowych z najlepszą drużyną Mysłowic! Coś takiego nie zdarzyło się od około 20 lat !!! Emocji było wiele o czym świadczy choćby sam wynik meczu - 5:4 . Decydujący ,piąty, punkt zdobył dla naszej drużyny Bartek Mielcarz z klasy V b , który w ostatnim meczu wygrał 3:2 . Oprócz niego drużynę SP 67 reprezentowali Olek Lilien także z klasy V b i Łukasz Kochańczyk z VI c .  Zwycięska drużyna 201419 lutego 2014 roku odbyły się w SP 67 mistrzostwa naszej szkoły w tenisie stołowym. Wśród dziewcząt zwyciężyła Ola Bańczyk z klasy VI c przed Wiktorią Jeżewską także z VI c i Pauliną Szojdą z VI b.LINK
Najlepsze dziewczyny 2014Czwarte miejsce zajęła Dominika Bielecka z VI c.
Wśród chłopców najlepszy okazał się Olek Lilien z klasy V b, drugie miejsce zdobył Bartek Mielcarz także z V b a trzecie Łukasz Kochańczyk z Vi c.
Najlepsi chłopcy 2014Czwarte miejsce zajął Michał Szwej z VI c.
24 lutego 2014 roku najlepsi tenisiści stołowi naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Katowic Szkół Podstawowych odnosząc wielki sukces! Drużynowo chłopcy  w składzie : Olek Lilien V b, Bartek Mielcarz V b i Łukasz Kochańczyk VI c zdecydowanie zwyciężyli ! Dodatkowo indywidualnie zajęli także 3 pierwsze miejsca !!! (Olek przed Bartkiem i Łukaszem)Najlepsi chłopcy z nagrodami 2014To już trzeci rok z rzędu drużyna chłopców naszej szkoły wygrywa te zawody! Wśród dziewcząt nasza drużyna - w składzie: Wiktoria Jeżewska VI c, Ola Bańczyk VI c i Paulina Szojda VI b - zajęła drugie miejsce (także powtarzając zeszłoroczny sukces) a indywidualnie Wiktoria była trzecia!Dziewczyny drugie w Katowicach 2014W dniu 19 stycznia 2014 roku uczniowie naszej szkoły - Kochańczyk Łukasz , Mielcarz Bartłomiej i Lilien Olek - brali udział w XI Mistrzostwach Zagłębia Drużyn Młodzieżowych   w Tenisie Stołowym .  Drużyny składały się z dwóch zawodników. W kategorii Szkół Podstawowych zawody wygrał Olek w parze z Kamilem Czaplą z Rogoźnika ogrywając w finałowym pojedynku parę z Mysłowic  a Łukasz z Bartkiem zajęli bardzo dobre czwarte miejsce .
zawody 2014Uczniowie naszej szkoły bardzo dobrze spisali się w turnieju tenisa stołowego Grand Prix Katowic w dniach 14 i 15 grudnia br. Zawody wygrał Olek Lilien a 3 miejsce zajął Bartek Mielcarz , obaj z klasy V b .Olek i Bartek20 listopada 2013 roku uczniowie naszej szkoły - Wiktoria Jeżewska, Ola Bańczyk, Paulina Szojda, Olek Lilien, Filip Antończak i Konrad Zieglerzawodnicy 2013- bardzo dobrze zagrali na IX Turnieju Integracyjnym Tenisa Stołowego. Wśród dziewcząt szkół podstawowych Wiktoria zajęła pierwsze miejsce!Wśród chłopców zdobyliśmy 3 pierwsze miejsca!!! Zwyciężył Olek przed Konradem i Filipem! Serdeczne Gratulacje!!!
Zawodnicy
naszej szkoły Filip Antończak i Olek Lilien brali udział 16.11.2013  w III Grand Prix Bielska Białej .  Chłopcy bardzo ładnie zagrali i zajęli odpowiednio :
- w  kategorii Żaki : Olek pierwsze miejsce , Filip trzecie miejsce
- w kategorii młodziików: Olek pierwsze miejsce , Filip piąte .w Bielsku1w Bielsku2W dniach 9-10 listopada 2013 roku odbywały się w Pszowie XII Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Śląska Uczniowskich Klubów Sportowych organizowane pod patronatem Sląskiego Związku Tenisa Stołowego (www.slzts.pl zakładka aktualności). Brał w nich udział i zagrał bardzo dobre zawody Olek Lilien z klasy V b . Zarówno indywidualnie jak i w drużynie  zdobył brązowy medal .Gratulujemy!drużynowoindywidualnie