W dniach  26 - 28.09.2014 r. odbywały się w Nowej Rudzie zawody  I GP Polski Młodzików . Olek  Lilien grając w turnieju eliminacyjnym wywalczył awans do turnieju głównego tzn. 64 najlepszych młodzików w Polsce. Ostatecznie po trzech dniach zmagań uplasował się na miejscu  21, co należy uznać za  życiowy sukces w jego krótkiej karierze. 
 
W niedzielę dnia 19.10.2014r. rozegrana została pierwsza eliminacja XXIII GP Sosnowca w tenisie stołowym -memoriał Bernarda Pukieta. Na starcie zawodów stawiło się 165 zawodników z kilku województw. W zawodach tych świetnie wystartował Olek Lilien ! 
12 grudnia 2014 roku kolejny sukces odnieśli tenisiści stołowi naszej szkoły. W organizowanym przez Szkołę Podstawową w Siemianowicach Śląskich turnieju szkół integracyjnych Asia Smykla z klasy VI b zdobyła 2 miejsce !Asia Smykla Jest to tym większy sukces ,że były to pierwsze pozaszkolne zawody w tenisie stołowym , w których wzięła udział ! W finale niewiele zabrakło by pokonała dziewczynę , która trenuje w jednym ze śląskich klubów. Bardzo dobrze spisał się także Janek Bobrzyk z klasy V b , który zdobył 3 miejsce .Janek Bobrzyk Naszą szkołę reprezentowali ponadto: wśród dziewcząt Zuzia Warecka i Ania Dejneka (obie z klasy VI b) a wśród chłopców Mateusz Chmarek z klasy IV b i Patryk Paćkowski z VI a.Nasza drużyna na zawodach W trakcie tych zawodów nasz najlepszy zawodnik - Olek Lilien rozegrał także mecz pokazowy z najlepszą zawodniczką goszczącej nas szkoły.
- 24.01.2015 r w III WTK Młodzików w Jastrzębiu Zdroju Olek zajął , podobnie jak w II WTK ,  drugie miejsce w naszym województwie i tym samym zakwalifikował się bez eliminacji do Grand Prix Polski , które odbędzie się w marcu w Wałbrzychu. Wyniki można zobaczyć na stronie Śląskiego Związku Tenisa Stołowego :
http://www.slzts.pl/images/pliki/komunikaty/slzts-komunikat-250.pdfOlek 2 miejsce w Jastrzębiu 2015- 25.01.2015 r w Grand Prix Sosnowca im. B. Pukieta Olek wygrał w  swojej kategorii młodzik jak i w kategorii starszych dzieci (gimnazjum)  tj. kadetów .
Poprzez swoje dobre występy w pierwszej połowie sezonu potwierdził swoją obecność w ścisłej czołówce naszego województwa, co zostało zauważone i docenione poprzez powołanie go przez zarząd ŚLZTS do Kadry naszego województwa i obecność na obozie tej kadry, który odbędzie się w czasie najbliższych ferii zimowych.   Olek bierze udział także w rozgrywkach ligowych seniorów występując w lidze okręgowej -IV liga ŚLZTS w drugiej drużynie Huraganu Sosnowiec. Drużyna ta po pierwszej części sezonu zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z kompletem zwycięstw na koncie a Olek jest czołową postacią tej drużyny zajmując 12 miejsce pośród wszystkich grających (seniorów !!!)  w tej lidze  a jest ich blisko 100 osób. Kierownictwo klubu i zawodnicy chcą awansować do III ligi i są na to olbrzymie szanse.

10 marca 2015 roku drużyny w tenisie stołowym dziewcząt ( w składzie: Ania Dejneka, Ala Poloczek i Gosia Kania - wszystkie z VI b) oraz chłopców ( Olek Lilien i Bartek Mielcarz z VI b oraz Mateusz Chmarek z IV b) reprezentowały naszą szkołę w Mistrzostwach Katowic Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym. Chłopcy kolejny rok z rzędu okazali się nalepsi !Zwycięska drużyna 2015 z opiekunem1Dodatkowo Olek indywidualnie zajął trzeci rok z rzędu 1 miejsce!Olek ze złotym medalem 2015Bartek był trzeci.Bartek z brązowym medalem 2015Dziewczyny drużynowo były piąte.Olek wychodzi po medal na widowni reszta drużyny 2015Ala Poloczek Mistrzostwa Katowic 2015Ania Dejneka i Ala Polecze na Mistrzostwach Katowic w tenisie stołowym 2015

10 marca 2015 roku drużyny w tenisie stołowym dziewcząt ( w składzie: Ania Dejneka, Ala Poloczek i Gosia Kania - wszystkie z VI b) oraz chłopców ( Olek Lilien i Bartek Mielcarz z VI b oraz Mateusz Chmarek z IV b) reprezentowały naszą szkołę w Mistrzostwach Katowic Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym. Chłopcy kolejny rok z rzędu okazali się nalepsi !Zwycięska drużyna 2015 z opiekunem1Dodatkowo Olek indywidualnie zajął trzeci rok z rzędu 1 miejsce!Olek ze złotym medalem 2015Bartek był trzeci.Bartek z brązowym medalem 2015Dziewczyny drużynowo były piąte.Olek wychodzi po medal na widowni reszta drużyny 2015Ala Poloczek Mistrzostwa Katowic 2015Ania Dejneka i Ala Polecze na Mistrzostwach Katowic w tenisie stołowym 2015
17 marca 2015 roku drużyna tenisistów stołowych Sp 67 odniosła kolejny sukces , pokonując w rozgrywkach rejonowych najlepszą drużynę z Mysłowic 6:3 .Naszą szkołę reprezentowali: Olek Lilien i Bartek Mielcarz (obaj z klasy VI b) oraz Janek Bobrzyk (V b).Zwycięska drużyna 2015 rozgrywki rejonowe Zobaczcie najciekawsze akcje tego meczu.
 
W niedzielę 29 marca odbył się finałowy turniej tenisa stołowego podsumowujący cały cykl zawodów Grand Prix Sosnowca im. B. Pukieta. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych i najliczniej obsadzonych turniejów tenisa stołowego w naszym regionie a organizatorzy zapewniają dla zwycięzców atrakcyjne nagrody. Przyjeżdżają na niego  zawodnicy z naszego i kilku sąsiednich województw.  W zawodach uczestniczyli także zawodnicy naszej szkoły Bartek Mielcarz i Olek Lilien z klasy VI b. Po podsumowaniu wyników wszystkich 6 edycji turnieju w roku 2014/2015 w kategorii Młodzik (Szkoły Podstawowe) zwyciężył Olek  a Bartek ostatecznie uplasował się na 9 miejscu . W kategorii Kadet (szkoły gimnazjalne) Olek był drugi a Bartek 10 . Są to bardzo dobre wyniki, które dobrze prognozują przed występem naszych reprezentantów w Turnieju Wojewódzkim Szkół Podstawowych, który  odbędzie się w Ligocie k/Czechowic 14 kwietnia br. Więcej informacji na http://www.tenisstolowy.com.pl/pl/xxiii-grand-prix-sosnowca-memorial-bernarda-pukieta-sezon-2014-2015/88/.Olek pierwszy wśród młodzików w Memoriale Pukieta 2015b
14 kwietnia 2015 roku drużyna tenisistów stołowych SP 67 w Katowicach powtórzyła wielki zeszłoroczny sukces , wygrywając w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej !!! Podobnie jak rok temu naszą szkołę reprezentowali Olek Lilien i Bartek Mielcarz (obaj z VI b) oraz po raz pierwszy Mateusz Chmarek (IV b) .Najlepsi w województwie śląskim 2015 Ich przewagą nad drugą w klasyfikacji drużyną ponownie była bardzo duża - wyniosła 12 punktów (przy zeszłorocznych 17). Indywidualnie także 1 miejsce zajął Olek( zobacz finałowy mecz i uroczystość wręczenia nagród oraz fragmenty innych meczów naszych zawodników ) a Bartek był 5 .Olek najlepszy w województwie śląskim 2015 Mateusz znalazł się na miejscach 17 - 24  Olek najlepszy w województwie śląskim 2015 Mateusz znalazł się na miejscach 17 - 24  wyniki . Pod koniec maja naszą drużynę czekał ogólnopolski finał tych rozgrywek , który odbył się w Rawie Mazowieckiej. W zeszłym roku zdobyliśmy tam 17 miejsce w Polsce.
17 kwietnia 2015 roku tenisiści stołowi naszej szkoły odnieśli kolejny sukces. Drużyna ,w skład której wchodzili Olek Lilien, Bartek Mielcarz i Mateusz Chmarek zajęła 2 miejsce w Finale Wojewódzkim IX Memoriału Andrzeja Grubby i zakwalifikowała się do Finału Ogólnopolskiego , który 13 - 14 czerwca odbędzie się w Sopocie!2 miejsce w Finale Wojewódzkim IX Memoriału Andrzeja Grubby2 miejsce w Finale Wojewódzkim IX Memoriału Andrzeja Grubby b Zobacz nagranie z tych zawodów.
W MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA Polskiego Związku Tenisa Stołowego Młodzików , rozegranych 25 i 26 kwietnia 2015 roku, Olek Lilien wywalczył 3 medale: brązowy medal Indywidulanie, srebrny medal w deblu z Kamilem Czapla i brązowy medal w Drużynie UKS Huragan Sosnowiec . Gratulacje ! Olek Lilien 26 kwietnia 201512 maja 2015 roku kolejny wielki sukces odnieśli tenisiści stołowi naszej szkoły. Tego dnia 12 uczniów SP 67 wystartowało w Mistrzostwach Śląska Szkół Podstawowych w Jastrzębiu. Spisali się znakomicie . Po zsumowaniu ich wyników nasza szkoła zajęła 3 miejsce w województwie śląskim ! Drużyna SP 67 3 miejsce w województwie śląskim 2015Drużyna SP 67 trzecia w województwie śląskim 2015Na tak znakomity wynik złożyły się szczególnie osiągnięcia Olka Liliena (1 miejsce wśród szóstoklasistów !)Olek Lilien 1 na Śląsku wśród szótoklasistów 2015 oraz Mateusza Chmarka (3 miejsce wśród czwartoklasistów!).Mateusz Chmarek 3 na Śląsku wśród 4 klasistów 2015 Dodatkowo wysokie miejsca zajęli:  6  Bartek Mielcarz i Asia Smykla (VI b) , 7  Patryk Rusiecki (IV b) oraz 8 Wojtek Primus (V c). Sporo punktów do dobrego wyniku naszej drużyny dołożyli ponadto   Janek Bobrzyk (V b), Zuzia Warecka (VI b), Nikola Czubak (V b), Maja Śmietana (V c), Nikola Hejnowska (IV a) oraz Ewa Woźniak (IV b).
Fragmenty meczów na YouTube. Oficjalne wyniki

Największy sukces sportowy w historii SP 67 w Katowicach odniosła drużyna naszych tenisistów stołowych ! Występując w składzie Olek Lilien i Bartek Mielcarz wywalczyli 8 miejsce w Finale Mistrzostw Polski szkół podstawowych !!! Swój udział w tym osiągnięciu mają również Janek Bobrzyk i Mateusz Chmarek , którzy we wcześniejszych etapach tych rozgrywek także reprezentowali naszą szkołę. Wszystkim należą się wielkie brawa!!!Otwarcie zawodów w Rawie Mazowieckiej 20158 miejsce tenisistów stołowych sp 67 w Katowicach na finale ogólnopolskim 2015Dyplom za 8 miejsceTu można zobaczyć fragmenty tych zawodów.

Kolejny sukces odniosła drużyna tenisistów stołowych SP 67 w Katowicach. Na rozgrywanym w Sopocie , od 13 do 14 czerwca 2015 roku, ogólnopolskim finale IX Memoriału Andrzeja Grubby zajęła 6 miejsce.6 miejsce w Memoriale Andrzeja Grubby Naszą szkołę reprezentowali: Olek Lilien, Bartek Mielcarz i Mateusz Chmarek. W sumie wystartowało w tych zawodach 29 drużyn ze wszystkich województw Polski. Szkoda ,że dla Olka i Bartka to ostatni występ w reprezentacji naszej szkoły. W przyszłym roku szkolnym będą już grać dla swoich gimnazjów . Szukamy ich następców !Olek i Bartek w Sopocie na Memoriale Grubby 2015Mateusz i Bartek w Sopocie 2015Tu można zobaczyć uroczyste otwarcie tych zawodów. Natomiast fragmenty meczów i uroczystość wręczenia nagród tu. Jeszcze tu można zobaczyć gry pokazowe naszych zawodników z Bartoszem Suchem i Patrykiem Zatówką.
Fragmenty meczów na YouTube. Oficjalne wyniki
Największy sukces sportowy w historii SP 67 w Katowicach odniosła drużyna naszych tenisistów stołowych ! Występując w składzie Olek Lilien i Bartek Mielcarz wywalczyli 8 miejsce w Finale Mistrzostw Polski szkół podstawowych !!! Swój udział w tym osiągnięciu mają również Janek Bobrzyk i Mateusz Chmarek , którzy we wcześniejszych etapach tych rozgrywek także reprezentowali naszą szkołę. Wszystkim należą się wielkie brawa!!!Otwarcie zawodów w Rawie Mazowieckiej 20158 miejsce tenisistów stołowych sp 67 w Katowicach na finale ogólnopolskim 2015Dyplom za 8 miejsceTu można zobaczyć fragmenty tych zawodów.
Kolejny sukces odniosła drużyna tenisistów stołowych SP 67 w Katowicach. Na rozgrywanym w Sopocie , od 13 do 14 czerwca 2015 roku, ogólnopolskim finale IX Memoriału Andrzeja Grubby zajęła 6 miejsce.6 miejsce w Memoriale Andrzeja Grubby Naszą szkołę reprezentowali: Olek Lilien, Bartek Mielcarz i Mateusz Chmarek. W sumie wystartowało w tych zawodach 29 drużyn ze wszystkich województw Polski. Szkoda ,że dla Olka i Bartka to ostatni występ w reprezentacji naszej szkoły. W przyszłym roku szkolnym będą już grać dla swoich gimnazjów . Szukamy ich następców !Olek i Bartek w Sopocie na Memoriale Grubby 2015Mateusz i Bartek w Sopocie 2015Tu można zobaczyć uroczyste otwarcie tych zawodów. Natomiast fragmenty meczów i uroczystość wręczenia nagród tu. Jeszcze tu można zobaczyć gry pokazowe naszych zawodników z Bartoszem Suchem i Patrykiem Zatówką.